יום חמישי, 19 בדצמבר 2013

קר לי

 רק התחיל החורף וכבר נהרסו לנו שני רדיאטורים והמזגן עושה רעש משונה שמפחיד את עומר אז רוב הזמן אנחנו מעמיסים שכבות ושמיכות ומתגודדים סביב הרדיאטור של עומר שהוא היחיד שעובד. לפחות עד שאיש המזגנים יבוא. את התמונות צילמתי כשרק התחיל להתקרר. היום לא תתפסו אותי בלי גטקעס וסוודר עבה.
פוטרתי מחנות הספרים. חוץ מפגיעה קלה באגו אני מרגישה בעיקר הקלה. יש לי יותר זמן לגרפיקה ולהתכרבלות. מצד שני כשעובדים מהבית קל כל כך להעביר ימים שלמים בטריינינג ולשקוע בעצלות ובדיכאון חורף.
המכנסיים שאני לובשת בתמונות הראשונות הן של אביבה זילברמן, מעצבת שעושה בעיקר מינימליזם פשוט ומשובח ותמיד כשאני מודדת פריטים שלה אני מרגישה נונשלנטית אבל לבושה היטב. הן עם גומי במותניים ומרגישים קצת כמו טרנינג אבל יש להם גזרה של מכנסי רכיבה. בזמן האחרון אני בחיפוש אחרי מכנסיים מוצלחים עם גומי במותניים. מותר לי. אני עובדת מהבית.
יש לי נעלי בלרינה מופלאות של רפטו. מצאתי אותן בחנות הפופ אפ השווה של בנקר שהופיעה פתאום בדיזינגוף בדרך למשרד של הפסיכולוג שלי. הן עלו 490 שקלים, שזה קצת יותר מטיפול אצל הפסיכולוג שלי. עכשיו אני רק צריכה שיתייבשו קצת השלוליות והבוץ כדי שאוכל לנעול אותן.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה