יום שבת, 11 במאי 2013

רשימה של שברי מחשבות

-שני מראות מהזמן האחרון. אני חושבת שקצת השמנתי אבל מרוצה מאיך שארך לי השיער ומקווה לצלוח את שלב הביניים חסר הצורה והפעם לתת לו לגדול ולצמצם את צריכת השוקולד שלי. מצד שני שיער ארוך תמיד מסתבך ונתפס בדברים, אז אולי בכל זאת אשבר.
-בזמן האחרון אני רואה אקסים בכל מקום. מנגנים בקליפים ביו טיוב ומגיעים למסיבות של חברים. זה די משעשע בשלב בו אני נמצאת. פעם זה היה מערער אותי.
-אני לומדת עכשיו אינדיזיין, שזו תוכנת עימוד קצת מעצבנת אבל עדיין די מהנה. הרבה פחות חופש פעולה מבפוטושופ אבל יש משהו מארגן בכל הכללים האלה. קשה לי להסביר את זה. 
-משחקי הכס. דאם. הג'ון סנואו הזה חמוד לאללה, עם המבט המבולבל שלו. אבל קראתי את הספרים ואני די יודעת מה הולך לקרות. וטיריון די סקסי. שילוב של ביטחון עצמי נמוך, שנינות והומור של Self deprecation תמיד עשה לי את זה. 
-בזמן האחרון אני במצב רוח לספרים קלילים ומותחים, כמו למשל מתחת לכיפה השקופה של סטיבן קינג. עוד מעט תהיה גם מיני סדרה. אני מצפה לה נורא. 
-עדיין בחיפוש אחר הבושם המושלם, אני מחפשת משהו לא מתוק, לא מריר ולא חמוץ. ולא רענן מדי. ריח של עור גוף נקי וחמים. אשמח לקבל המלצות. כמו שפתון בצבע השפתיים משודרג, רק בבושם. 
-אני חושבת שעם השמלה בתמונה השלישית, יחד עם משקפיים עבי מסגרת ופאה של קארה שחור אני אוכל להתחפש לאיניד מGhost World. לא?